רשות_החדשנות.png
USAID-logo.png
לוגו תפוח מלבני קטן.jpg

מחפשים חברות טכנולוגיות שיצטרפו  ל- FULLSTACK BOOTCAMP

התכנית מתחילה בינואר 2021
לקבלת הסילבוס ולפרטים נוספים על התכנית יש להרשם כאן:
arrow&v

מנהל.ת בחברה טכנולוגית?

הצטרפו אלינו!

רוצה לקחת בוגר.ת לפרויקט מעשי של חודשיים במהלך יוני- יולי? 
מלא.י פרטים.

עמותת תפוח פועלת לצמצום פערים דיגיטליים בישראל ומפעילה בין השאר  Fullstack Programming Bootcamp בשיתוף רשות החדשנות, Verizon media, מיקרוסופט,  Natural Intelligence וחברות נוספות.

במחזור הנוכחי 72 משתתפים ומשתתפות, מהפריפריה החברתית והגיאוגרפית ואנחנו מחפשים בימים אלו חברות שיארחו את בוגרי התכנית ויאפשרו להם להתנסות בעבודה הלכה למעשה. במהלך החודשים יוני ויולי, הסטודנטים יקדישו 4 ימים לפרויקט שיקבלו מהחברה, בליווי הצוות של הקורס והצוות אליו שויכו בחברה המלווה. יום בשבוע הם ימשיכו את הלימודים עם צוות הבוטקאמפ.

אנו גאים בעשרות בוגרות ובוגרי שלושת מחזורי הבוטקאמפ הקודמים שהושלמו בהצלחה.
ומודים לעשרות החברות שנרתמו להכשרה וקלטו בוגרים לפרויקטים מעשיים.
 

רוני טובול מאילת  | בוגרת מחזור יולי 20- כיום Fullstack Developer בחברת Sergata

"בחצי שנה האחרונה הייתי חלק מתכנית נפלאה להכשרת מפתחי Web - הבוטקאמפ של תפוח, זו הייתה חוויה אינטנסיבית ומטריפה, זכיתי להכיר אנשים נפלאים, ללמוד ולקבל ליווי מצוות של אנשים מוכשרים, שאוהבים את מה שהם עושים, לעשות התמחות בחברה כדי לצבור נסיון מעשי ואפילו למצוא עבודה, בקיצור להפוך חלום למציאות"

roni.jpg
לאגון עומר.jpg

עומרי שטייר CO-Founder\CEO , עמית גילת- CO-Founder\CTO | חברת Data Lagoon

 "השקנו את הפלטפורמה של לאגון לפני זמן קצר, כשהתחלנו את תהליך תכנון המוצר לקחנו בחשבון הרבה גורמים, לשמחתנו, לא לקחנו בחשבון את דורין, בוגרת הבוטקאמפ של תפוח, הצטרפה אלינו משלב ההתחמחות. כבר מהשבוע הראשון דורין האיצה את הפיתוח, כתבה קוד מקצועי ברמה גבוהה והכי חשוב הפכה לחלק מצוות הפיתוח. לקראת סוף הפרוייקט, לא הייתה לנו דילמה - דורין היא A Player בזכות עצמה ובזכות הדרך שעברה. מחכים להזדמנות הבאה לקחת חלק בתוכנית עם עמותת תפוח."

מי אנחנו

Appleseeds עמותת תפוח

עמותת תפוח פועלת ליצירת שיוויון דיגיטלי בישראל.

העמותה הוקמה בשנת 2000 במטרה להוות גשר בין אומת הסטארט-אפ הצומחת ובין אוכלוסיות הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל. מתוך הבנה כי תעסוקה בתחומי הפיתוח טומנת בחובה שיפור משמעותי בכושר ההשתכרות עבור אנשים שאינם עובדים כיום בעולם ההיי-טק.

העמותה פועלת לשילוב נשים, עולים, חרדים, תושבי פריפריה ועוד בשוק העבודה בכלל ובתחום ההייטק בפרט. זאת באמצעות פיתוח והפעלת תכניות בסיסיות ומתקדמות בתחומי הטכנולוגיה, התעסוקה ופיתוח כישורי חיים.

Appleseeds Alliance 

Appleseeds Alliance היא קהילת המתנדבים בעמותת תפוח מארגוני ההיי-טק המובילים בישראל.
הקהילה מונה כ-150 עובדים ועובדות בכירים מעולמות של טכנולוגיה, שיווק, ניהול ו-HR מחברות טכנולוגיות במשק הישראלי. מתנדבים אלו משתלבים בפעילויות השונות של עמותת תפוח כיועצים, מנטורים, חברי פאנל, מרצים, יועצי שיווק ומיתוג החל מתוכניות ההכשרה התעסוקתיות כמו ה- Bootcamp וכלה בתכנית הנוער של תפוח @Net.

appleseeds2020_white-02.png

CTO, FIXEL.AI | הדר ספיבק

"לאחר שהשלמנו את רכישת החברה, ושמירתה כיחידה עצמאית, אחד היעדים המרכזיים שלנו היה להפוך את Fixel ל- R&D Center משמעותי, חיפשנו להביא מתכנתים.ות עם ידע שונה, ברמות ניסיון שונות, ובצורה מגוונת.

יצרנו קשר עם עמותת תפוח, ולאחר שקיבלנו כמה מועמדים מצוינים, לאורה בוגרת הבוטקאמפ של תפוח, התחילה אצלנו התמחות. מהר מאוד, אחרי שהיא הראתה יכולות מקצועיות ברמה גבוהה, וכן וויב מצוין עם הצוות, הבנו שאנחנו רוצים אותה בצוות ואנחנו שמחים שהיא הצטרפה אלינו במשרה מלאה."

הדר.jpg
מיכאל סאיפיאן.jpg

מיכאל סאיאפין מבאר שבע  | בוגר מחזור מאי 2019 - כיום  Front-end Developer בחברת NI

"הגעתי לBootcamp של תפוח ללא רקע תכנותי אבל עם המון מוטיבציה להיכנס לעולם ההייטק, מה שקיבלתי מהקורס זה לא רק ידע ותיק עבודות, אלא גם כלים שבעזרתם אני יכול להמשיך להתפתח וללמוד באופן עצמאי, היום אני גאה להגיד שבעזרת הידע והכלים שצברתי התקבלתי למשרה בחברה גדולה בתל אביב בתור מפתח Front-end".

natural intelligence.png
RHODIUM.png
autodesk.png
microsoft_PNG17.png
logo NY.png
outbox לוגו.png
BoldWin_FF_300x300 (300x300) (1).jpg
bezeq.jpg new logo.png
Verizon - VDMS_Logo_Primary_horz.png
Jewish Federations of Kansas City.jpg
fyber-logo-png-mobile-app-monetization-s
Azrieli Logo He-Eng FINAL.PNG
google.png
WeEndeavor Group logo.png
Wix.png
ravner.png
Sergata-Logo.png
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • YouTube